Moji klienti

REFERENCE

Mgr. Monika Novotná
psychoterapeutka

"Katka je velmi vnímavý člověk, její přístup je lidský, přátelský. V přítomnosti Katky jsem se cítila bezpečně a věděla jsem, že ať otevřu jakékoliv téma, bude se mi 100% věnovat. S pomocí jejích otázek jsem se dostala tam, kam bych se sama nedostala a měla jsem radost, protože to všechno byly moje nápady a řešení - Katka mi neradila, jen mě motivovala, abych věci vymyslela sama. Koučování s Katkou mi moc pomohlo a já za tuto zkušenost děkuji!"

Jan N.
vedoucí pracovník

"Spolupráce s Katkou mě hodně posílila. Pomohlo mi to urovnat si myšlenky a najít řešení situace, ze které jsem se už dlouho nemohl dostat. Konečně jsem našel čas na sebe a na rodinu, a jen tak něco mě nerozhodí. Tuto investici považuji za jednu z nejužitečnějších, kterou jsem v životě udělal. Doporučuji!"

Mgr. Magdalena Klierová
maminka na rodičovské dovolené

"Když se řekne koučink každý si hned představí člověka, kdo nás bude motivovat ke sportu, říkat nám, co máme dělat, jak se máme chovat a jak k životu přistupovat. S tímto pocitem jsem ke Kačce také nastupovala. Tajně jsem doufala, že mi přesně řekne, co mám dělat a mě to změní a zlepší můj život. To ale není ta správná cesta k úspěchu. Hned po prvním sezení totiž pochopíte, že Vám nikdo neporadí, jak máte věci řešit, co máte dělat, ale na základě otázek, které Vám Kačka pokládá si odpovídáte na to, jak byste vlastně ty věci rádi řešili a jak byste k nim chtěli přistupovat. Koučink s Kačkou rozhodně není o tom, že Vám řekne kudy se dát, ale zeptá se Vás, jak byste chtěli jít dál a to je to nejdůležitější! Jsem šťastná, že je Kačka mým osobním koučem, díky ní mám totiž zase pocit, že jsem sebevědomý člověk, který stojí nohama pevně na zemi a ví, jak se má rozhodovat a to tak, že mu to nemusí nikdo říkat! Díky ní jsem v sobě objevila novou sílu a sebevědomí, které mi velmi chybělo. Začala jsem znovu pracovat, milovat sebe samu a pečovat o svůj život. Kačka mě naučila žít a nepřežívat, protože každý den máte ve svých rukou a je jen na Vás, jak ho uchopíte. Děkuji Kačí, že jsi tu pro mě a děláš mi život lepší."